O realitní kanceláři Moravika

Jsme společností dlouhodobě se orientující na realitní trh v Mikulově a jeho okolí. V prostoru mezi Znojmem, Brnem a Hodonínem se nachází nespočet nemovitostí, které jsme v průběhu naší úspěšné historie zobchodovali.

Nábor nových nemovitostí do nabídky uskutečňujeme převážně na základě pozitivních zkušeností a doporučení stávajících klientů. Jejich důvěry si Vážíme.

Můžeme Vám nabídnout stabilní tým vzájemně se doplňujících profesionálů a zázemí kanceláře v centru Mikulova v níž je každý den připraven Vám někdo pomoci.

Naši klienti jsou u nás vždy na prvním místě. Preferujeme individuální a lidský přístup, díky čemuž Vás srozumitelně a bezpečně provedeme procesem prodeje Vaší nemovitosti.

Při naší práci využíváme nejnovější poznatky v oboru a jsme připraveni Vám nabídnout efektivní využití nejnovějších technologií, jako jsou např. videoprohlídky, využití dronu apod.

Slovo makléře

Řešíte co s Vaší nemovitostí? Jakou má vůbec hodnotu a je lepší prodat, nebo ještě vyčkat? Půjdou ceny ještě nahoru? Jak postupovat, když máte hypotéku, věcné břemeno, exekuci?

Díky zkušenostem z dlouholetého působení na Katastrálním úřadě i absolvováním stavební průmyslovky Vám dokážu poradit, pomohu najít ideální řešení i předejít zbytečným komplikacím.

Klienta provázím od jeho rozhodnutí o prodeji až po vyhledání konkrétního kupce. V případě potřeby pomůžeme vyhledat vhodnou nemovitost, kam klienta přestěhovat a zajistíme plynulou časovou návaznost.

Kromě nemovitostí k bydlení a podnikání se kterými mám bohaté zkušenosti se věnuji i prodeji zemědělských pozemků, ke kterým mám díky rodinné tradici blízko.

Dagmar Novotná – realitní makléř

Slovo majitele společnosti

Realitní kancelář Moravika navazuje na tradici sahající až do roku 1993, kdy můj otec Vojtěch Jedlička st. začal v Mikulově podnikat v oboru realitního zprostředkování.

V roce 2006 po úspěšném dokončení vysokoškolského studia práva a navazující 4 leté praxi v oboru jsem po něm převzal pomyslnou štafetu a odpovědnost spojenou s udržením dobrého jména naší rodiny. S ohledem na tento závazek vybírám do našeho týmu kolegy na které se mohu spolehnout, kteří navazují na svou dosavadní praxi a snaží se svůj obor posunout dále.

Podnikám v malém městě, kde jsem vyrůstal a žije zde má rodina. Je pro mne tedy důležité odvádět svou práci na 100% a s čistým svědomím, že jsem pro své klienty udělal maximum. Současně vnímám i společenskou a enviromentální odpovědnost k našemu krásnému městu. Proto naše realitní kancelář mj. aktivně pomáhá Okrašlovacímu spolku Mikulov s péčí o krajinu v okolí Mikulova. Pro naše potomky podporuji výsadbu dřevin do krajiny a za tímto účelem množím lokálně osvědčené staré odrůdy ovoce. Snažím se podporovat volnočasovou činnost mládeže např. v rámci Mikulovského radioklubu či Rybářského svazu.

Vojtěch Jedlička – majitel a právník společnosti Moravika, s.r.o.

Dokumenty

Identifikační údaje

Obchodní firma: Moravika, s.r.o.
Sídlo: Na Jámě 348/1, 692 01 Mikulov
Identifikační číslo: 269 27 527
Zápis v obchodním rejstříku: C 46086 vedená u Krajského soudu v Brně

Kontakt na naši provozovnu

Řešení sporů

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o realitním zprostředkování, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2