Velkorysé obchodní prostory s historickým sklepením v centru Mikulova

TISK

Mikulov

0

Prodejní cena

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo230042
LokalitaMikulov
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
KomunikaceAsfaltová

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji rozlehlou komerční plochu na frekventované ulici v historickém centru města Mikulova. Jedná se o velkorysé obchodní prostory o výměře 149 m2 umístěné v přízemí bytového domu z roku 2002. Většinu této plochy zabírá prostor bývalé prodejny, na nějž navazují menší skladovací plochy a zázemí pro zaměstnance se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Z nabízeného objektu je přístupný původní klenbový, cihlový sklep se studnou o výměře 42 m2, který je taktéž předmětem prodeje. Celková plocha nabízené nemovitosti je tak více než 190 m2.
Obrovskou výhodou a přidanou hodnotou je umístění objektu v centru města, v blízkosti jeho dominant i turistických lákadel. Rozjeďte své podnikání na této adrese a využijte naplno potenciál tohoto frekventovaného místa.
Zavolejte ještě dnes a nechte se informovat o jedinečné možnosti rozšířit koupi i na sousední nemovitost vhodnou k bydlení, pronájmu, nebo komerci.
Cena na dotaz u RK!
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.
Financování nemovitosti zajistíme.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)