Velkorysé obchodní prostory s historickým sklepením v centru Mikulova

TISK

Mikulov

0

Prodejní cena

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo240008
LokalitaMikulov
VodovodDálkový vodovod
KomunikaceAsfaltová

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji rozlehlou komerční plochu na frekventované ulici v historickém centru města Mikulova. Jedná se o velkorysé obchodní prostory o výměře 149 m2 umístěné v přízemí bytového domu z roku 2002. Většinu této plochy zabírá prostor bývalé prodejny, na nějž navazují menší skladovací plochy a zázemí pro zaměstnance se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Z nabízeného objektu je přístupný původní klenbový, cihlový sklep se studnou o výměře 42 m2, který je taktéž předmětem prodeje. Celková plocha nabízené nemovitosti je tak více než 190 m2.
Obrovskou výhodou a přidanou hodnotou je umístění objektu v centru města, v blízkosti jeho dominant i turistických lákadel. Rozjeďte své podnikání na této adrese a využijte naplno potenciál tohoto frekventovaného místa.
Zavolejte ještě dnes a nechte se informovat o jedinečné možnosti rozšířit koupi i na sousední nemovitost vhodnou k bydlení, pronájmu, nebo komerci.
Cena na dotaz u RK!
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.
Financování nemovitosti zajistíme.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)