Tradiční vinný sklep s nástavbou v obci Brod nad Dyjí

TISK

Brod nad Dyjí

191

Prodejní cena

1 600 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo240005
LokalitaBrod nad Dyjí
VodovodMístní zdroj
InfrastrukturaNákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad
KomunikaceAsfaltová
Plocha pozemku191 m²

Podrobný popis

Pokud máte rádi Jižní Moravu se všemi jejími přírodními, historickými i kulturními památkami, rádi objevujete její krásy pěšky, nebo na kole a stále se sem vracíte? Potom právě Vás může zaujmout nabídka svažitého pozemku s vinným sklepem, který se nachází ve vinařské obci Brod nad Dyjí, která se rozprostírá na jižním břehu vodní nádrže Nové Mlýny.
Jedná se o slunný pozemek o celkové výměře 191 m2, jehož součástí je stavba tradičního vinného sklepa s nástavbou. Stavba se sedlovou střechou disponuje prostornou lisovnou o rozměrech 5,0 x 4,8 m a výškou 3,4 m, navazující šíje nás přivede do samotného sklepa s cihlovým klenutým stropem s rozměry 4,7 x 9,9 m a výškou 2,7 m. Celoroční bezproblémový přístup k nemovitosti je zajištěn po asfaltové komunikaci.
Nemovitost o uliční šíři 9 m se nachází u výjezdu z obce Brod nad Dyjí, směrem na městys Drnholec, v blízkosti oblíbených cyklostezek v lokalitě vinných sklepů. Díky tomu je toto místo předurčeno ke vzniku jedinečné oázy klidu, jejíž budoucí podoba záleží jen na novém majiteli.
V případě zájmu nabízíme i možnost odkupu nedalekých vinic ve vyhledávaných viničních tratích v rozmezí od 1000 m2 do cca 5000 m2.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)