Rodinný dům s vinným sklípkem a rozlehlou zahradou v Dolních Dunajovicích

TISK

Dolní Dunajovice

1882

Prodejní cena

5 600 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo220044
LokalitaDolní Dunajovice
Elektřina400 V
VytápěníÚstřední plynové
VodovodDálkový vodovod, Studna
InfrastrukturaŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
KomunikaceAsfaltová
Plocha pozemku1882 m²

Podrobný popis

Nabízíme Vám ke koupi jedinečnou nemovitost v centru vinařské obce Dolní Dunajovice. Předmětem nabídky je rodinný dům 4+1 se dvěma koupelnami, verandou, vinným sklípkem, velkou stodolou s dílnou a rozlehlou zahradou s ovocnými stromky, zkrátka ať jsou Vaše plány jakékoliv, tady budete mít dostatek prostoru na jejich uskutečnění.
A teď pár technických údajů: jedná se o přízemní, řadový, rodinný dům jehož uliční šíře je téměř 21m. Vjezd do dvora je zajištěn zastřešeným průjezdem, který lze využít jako kryté parkování. Vjezdem se dostaneme na obezděný, částečně dlážděný dvůr ukončený průjezdnou stodolou, která má zastavěnou plochu cca 162 m2. Ze dvora je také vstup do vinného sklepa s lisovnou o celkové délce téměř 24m. Na stodolu dále navazuje udržovaná zahrada se vzrostlými ovocnými stromky, jsou zde vysázeny jabloně, meruňky a hrušně. Dům je obyvatelný a prochází pravidelnou údržbou, na kompletní rekonstrukci však teprve čeká.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.
Financování nemovitosti zajistíme.
Cena je uvedena bez provize RK.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)