Rodinný dům a zavedený penzion v žádané lokalitě v sousedství Mikulova

TISK

Milovice

902

Prodejní cena

16 600 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo230012
LokalitaMilovice
Elektřina400 V
VytápěníÚstřední tuhá paliva
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaNákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad
KomunikaceAsfaltová
Zastavěná plocha197 m²
Plocha pozemku902 m²

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji dům ve výborném stavu a novostavbu penzionu v centru vinařské obce Milovice, která je zasazena v malebné krajině pod Pálavou v jižním cípu Novomlýnské nádrže v těsné blízkosti Mikulova i Lednicko-valtického areálu. Předmětem nabídky je pozemek o celkové výměře 902 m2 na němž se nachází částečně podsklepená stavba rodinného domu se šesti pokoji, kuchyní, dvěma koupelnami a toaletami, dosud nevyužitým podkrovím, technickými místnostmi v suterénu, balkonem, terasou i garáží.
Dále se na pozemku nachází nově vybudovaný penzion se dvěma apartmány pro celkem 8 lidí, společenskou místností, vinným sklípkem i terasami s posezením. Penzion je vkusně zařízen nábytkem na míru, který je taktéž součástí prodeje a Vy tak jen můžete převzít štafetu v tomto finančně zajímavém podnikání. S účty za energie Vám pomohou solární panely, které ohřívají jak teplou vodu určenou ke koupání, tak vodu v podlahovém topení, které vytápí celý penzion.
Příjemnou atmosféru a pohodu tohoto místa spoludotváří vkusně osázená zahrada s okrasnými i užitkovými stromy, keři i trvalkovými záhony v jejichž společnosti můžete relaxovat, ať už v zastřešeném altánu, nebo jen tak na lavičkách, které jsou v zahradě umístěny.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)