Rodinný dům a zavedený penzion v žádané lokalitě v sousedství Mikulova

TISK

Milovice

902

Prodejní cena

16 600 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo230012
LokalitaMilovice
Elektřina400V
VytápěníÚstřední tuhá paliva
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaNákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad
KomunikaceAsfaltová
Zastavěná plocha197 m²
Plocha pozemku902 m²

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji dům ve výborném stavu a novostavbu penzionu v centru vinařské obce Milovice, která je zasazena v malebné krajině pod Pálavou v jižním cípu Novomlýnské nádrže v těsné blízkosti Mikulova i Lednicko-valtického areálu. Předmětem nabídky je pozemek o celkové výměře 902 m2 na němž se nachází částečně podsklepená stavba rodinného domu se šesti pokoji, kuchyní, dvěma koupelnami a toaletami, dosud nevyužitým podkrovím, technickými místnostmi v suterénu, balkonem, terasou i garáží.
Dále se na pozemku nachází nově vybudovaný penzion se dvěma apartmány pro celkem 8 lidí, společenskou místností, vinným sklípkem i terasami s posezením. Penzion je vkusně zařízen nábytkem na míru, který je taktéž součástí prodeje a Vy tak jen můžete převzít štafetu v tomto finančně zajímavém podnikání. S účty za energie Vám pomohou solární panely, které ohřívají jak teplou vodu určenou ke koupání, tak vodu v podlahovém topení, které vytápí celý penzion.
Příjemnou atmosféru a pohodu tohoto místa spoludotváří vkusně osázená zahrada s okrasnými i užitkovými stromy, keři i trvalkovými záhony v jejichž společnosti můžete relaxovat, ať už v zastřešeném altánu, nebo jen tak na lavičkách, které jsou v zahradě umístěny.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)