Pozemek k výstavbě rodinného domu v obci Jevišovka.

TISK

Jevišovka

540

Prodejní cena

2 490 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo230006
LokalitaJevišovka
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaŠkolka, Nákupní centrum, Obecní úřad, Kulturní zařízení
Plocha pozemku540 m²

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o výměře 540 m2 v příhraniční obci Jevišovka. Pozemek je přístupný ze dvou ulic po asfaltové komunikaci. Na jednom konci nabízené nemovitosti je umístěna stavba zemního, kvelbeného sklepa. Na opačné straně pozemku se v současné době nachází původní stavba rodinného domu, který je možno zrekonstruovat, nebo odstranit a získat tak volný pozemek k realizaci vlastního stavebního záměru. Na pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě.
Vinařská obec Jevišovka je usazena v malebné krajině, lemovaná stejnojmennou řekou, která se zde vlévá do Dyje. V posledních letech se toto místo těší velkému zájmu turistů, čemuž nemalou měrou přispělo vybudování sítě cyklostezek, které propojují obec Jevišovku – Mikulov i  Lednicko – valtický areál a zasahují až na území Rakouska.
Pokud hledáte vhodné místo pro vlastní bydlení, nebo chcete dobře investovat a nabízená nemovitost Vás zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)