Multifunkční objekt na strategicky i podnikatelsky velmi atraktivní adrese v Mikulově.

TISK

Mikulov

383

Prodejní cena

8 900 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo230014
LokalitaMikulov
Elektřina230 V
VytápěníÚstřední plynové
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
KomunikaceAsfaltová
Plocha pozemku383 m²

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji multifunkční nemovitost doposud využívanou jako prodejnu, ordinaci lékaře a ubytovnu. Jedná se o částečně podsklepenou stavbu se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím.
V levé části domu je přes dřevěný přístřešek, který v minulosti sloužil jako zahrádka kavárny, vybudován vchod do komerčních prostor nepravidelného tvaru, na nějž navazuje sociální zařízení i prostorná zastřešená terasa se vstupem na dvůr.
V pravé části domu je samostatný vchod jak pro ordinaci lékaře, tak pro penzion nacházející se ve druhém nadzemním podlaží. Penzion je určen pro 10 osob a disponuje 4-mi neprůchozími, prostornými pokoji z nichž dva mají vlastní sociální zařízení a jeden pokoj je s balkonem. Dominantou celého prostoru je hlavní společenská místnost s balkonem a kuchyňským koutem, odkud je umožněn vstup do všech pokojů, samostatné koupelny i samostatného WC.
Část domu vyčleněná pro ordinaci se nachází v přízemí domu a obsahuje 3 prostorné, světlé místnosti včetně kompletního sociálního zařízení.
Pokud by Vám to stále nestačilo máte možnost využít podkroví domu s krásnými výhledy na Sv. kopeček, nebo velkorysé sklepní prostory.
Nemovitost se nachází v Mikulově ve spodní části ulice Piaristů v těsné blízkosti zastávek autobusů, ordinací lékařů, úřadů, obchodů, restaurací i služeb, zkrátka v místě předurčeném pro úspěšné podnikání.
Neváhejte a domluvte si s námi prohlídku této zajímavé budovy.
Cena je uvedena bez provize RK.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)