Multifunkční objekt na strategicky i podnikatelsky velmi atraktivní adrese v Mikulově.

TISK

Mikulov

383

Prodejní cena

7 900 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo230014
LokalitaMikulov
Elektřina230V
VytápěníÚstřední plynové
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
KomunikaceAsfaltová
Plocha pozemku383 m²

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji multifunkční nemovitost doposud využívanou jako prodejnu, ordinaci lékaře a ubytovnu. Jedná se o částečně podsklepenou stavbu se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím.
V levé části domu je přes dřevěný přístřešek, který v minulosti sloužil jako zahrádka kavárny, vybudován vchod do komerčních prostor nepravidelného tvaru, na nějž navazuje sociální zařízení i prostorná zastřešená terasa se vstupem na dvůr.
V pravé části domu je samostatný vchod jak pro ordinaci lékaře, tak pro penzion nacházející se ve druhém nadzemním podlaží. Penzion je určen pro 10 osob a disponuje 4-mi neprůchozími, prostornými pokoji z nichž dva mají vlastní sociální zařízení a jeden pokoj je s balkonem. Dominantou celého prostoru je hlavní společenská místnost s balkonem a kuchyňským koutem, odkud je umožněn vstup do všech pokojů, samostatné koupelny i samostatného WC.
Část domu vyčleněná pro ordinaci se nachází v přízemí domu a obsahuje 3 prostorné, světlé místnosti včetně kompletního sociálního zařízení.
Pokud by Vám to stále nestačilo máte možnost využít podkroví domu s krásnými výhledy na Sv. kopeček, nebo velkorysé sklepní prostory.
Nemovitost se nachází v Mikulově ve spodní části ulice Piaristů v těsné blízkosti zastávek autobusů, ordinací lékařů, úřadů, obchodů, restaurací i služeb, zkrátka v místě předurčeném pro úspěšné podnikání.
Neváhejte a domluvte si s námi prohlídku této zajímavé budovy.
Cena je uvedena bez provize RK.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)