Chalupa kousek od sjezdovky na dohled Dolní Moravy

TISK

Podlesí

2112

Prodejní cena

2 072 600 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo220039
LokalitaPodlesí
Elektřina230 V
VytápěníLokální tuhá paliva
VodovodStudna
KomunikaceAsfaltová
Plocha pozemku2112 m²

Podrobný popis

Nabízíme Vám ke koupi podíl ve výši 11/20 na chalupě a přilehlých pozemcích v obci Malá Morava, části Podlesí v okrese Šumperk. Částečně podsklepený rodinný dům s hospodářskými budovami je určen ke kompletní rekonstrukci a je vhodný jak pro rekreaci, tak pro celoroční bydlení. Okolo domu se rozprostírá rozlehlá zahrada se vzrostlými ovocnými stromy – jabloně, hrušně, švestky a především s krásnými výhledy do kouzelné okolní krajiny. Chalupa se nachází na úpatí Králického Sněžníku, na pomezí mezi Orlickými horami a Jeseníky. Jsou zde ideální podmínky pro turistiku, zejména cyklo a agroturistiku. V zimě obec nabízí velké množství udržovaných lyžařských tras a sjezdovek. V blízkém okolí je možno využít lyžařské střediska na Dolní Moravě, ve Starém Městě pod Sněžníkem Ski areálu Kraličák, nebo resort Buková Hora.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)