Částečně podsklepený rodinný dům s garáží a zahradou v Dolních Dunajovicích

TISK

Dolní Dunajovice

600

Prodejní cena

4 100 000 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo240011
LokalitaDolní Dunajovice
Elektřina230V
VytápěníÚstřední plynové
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
KomunikaceAsfaltová
Plocha pozemku600 m²

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží v obci Dolní Dunajovice. Jedná se o řadový dům se sedlovou střechou umístěný v klidné ulici, v okrajové části obce s výhledem na Pálavu. Prostorný dům nabízí kromě tří pokojů, kuchyně, koupelny, WC, velké šatny a rozlehlého sklepa také velkoryse řešenou, slunnou verandu, která je srdcem domu a slouží k setkávání celé rodiny. Z verandy vede východ na uzavřený dvůr, kam se dostanete také průjezdnou garáží. Chráněný dvůr poskytuje dostatek místa i soukromí pro odpočinek a relaxaci. Navazující zahrada s dílnou zase nabízí dostatek místa pro aktivní odpočinek. Konečná podoba okrasné, nebo užitkové zahrady už bude záležet jen na fantazii nového majitele. Pokud by Vám celková plocha nabízené nemovitosti o výměře 600 m2 nestačila, je možné v případě zájmu dokoupit navazující pozemek o výměře 1031 m2, který je dle platného územního plánu určen pro výstavbu rodinného domu.
Vinařská obec Dolní Dunajovice, na jejímž území se nabízený dům s pozemkem nachází disponuje veškerou občanskou vybaveností, jako je škola, školka, pošta, lékárna, ordinace lékařů, několik obchodů, restaurací a především vynikajících vinařství. Pokud k tomu přidáte ideální umístění v blízkosti Novomlýnských nádrží, Pálavy i Lednicko-valtického areálu s výbornou dostupností do Mikulova, Brna i Vídně, získáte ideální místo pro život, podnikání i odpočinek.
Cena je uvedena bez provize RK.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G – realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)