Byt 2+1 ve zděném bytovém domě v blízkosti centra Mikulova

TISK

Mikulov

65

Prodejní cena

3 730 680 

za nemovitost

hypoteční kalkulačka

Sdílejte nemovitost

Parametry nemovitosti

Evidenční číslo240012
LokalitaMikulov
Elektřina230V
VytápěníÚstřední plynové
VodovodDálkový vodovod
InfrastrukturaŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
KomunikaceAsfaltová

Podrobný popis

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 umístěný ve druhém patře zděného bytového domu na ulici 22.dubna v Mikulově. Jedná se o velmi dobře udržovaný, kompletně zařízený byt s plastovými okny a užitnou plochou 64,8 m2. Nad bytem se nachází neobyvatelné podkroví s novou střechou, což podstatně přispívá k nerušenému bydlení. Součástí nabídky jsou také dva samostatné sklepy o výměře 6,95 m2 a 6,61 m2. V případě zájmu je možno za cenu 450 000,-Kč přikoupit také podíl ideální 1/2 na nebytové jednotce – garáži o výměře 30 m2. Garáž se nachází v přízemí bytového domu a je určena pro 2 osobní automobily. Je potřeba přihlédnout k tomu, že garáž byla vybudována pro automobily vyráběné v minulosti a pro dnešní auta může být poněkud stísněná. Bytový dům, v němž se nabízený byt i garáž nachází je umístěn v centru města Mikulova s výbornou dostupností do školy, školky, ordinací lékařů i obchodů. Místo k relaxaci, kromě nedaleké zámecké zahrady, zajišťuje také obecní zeleň s lavičkami, která se za domem nachází.
Mikulov je turisticky velmi oblíbené město s bohatou historií i kulturou a velmi dobrou dostupností do Brna, Vídně i Bratislavy.
Neváhejte a domluvte si s námi prohlídku bytu ještě dnes.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: F

F - Velmi nehospodárná

Prodávající makléř

Dagmar Novotná
novotna@moravika.cz
+420 737 758 462

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů (kontaktní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty dalším osobám)