Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czRodinný dům v Novém Přerově s rozlehlou zahradou
lokalita: Nový Přerov, katastrální území: Nový Přerov
evid. číslo: 200005

voda:
ano

elektřina:
ano

kanalizace:
možnost napojení

teplá voda:
ano

koupelna:
ano

plyn:
možnost napojení

garáž:
ano

cena: 1 990 000 Kč + provize RK

Nabízíme k prodeji řadový, rodinný dům s garáží v malebné obci Nový Přerov. Jedná se o přízemní, nepodsklepenou stavbu ze smíšeného zdiva a sedlovou střechou o uliční šíři cca 12 m. K domu náleží parcela o celkové výměře 1350 m2 s hospodářskými stavbami
a rozlehlou zahradou s úrodnou černozemí. Zahrada je také samostatně přístupná po obecní nezpevněné komunikaci a vybízí tak k dalšímu využití. Na dům byl vypracován propočet možného čerpání dotace z programu "Nová zelená úsporám" až ve výši 483 900,-Kč. Dům se nachází v okrajové části krásné jihomoravské vesničky v těsné blízkosti státní hranice s Rakouskem. Obec obklopená vinicemi a řadou vinných sklípků se v posledních letech těší velkému zájmu turistů, čemuž nemalou měrou přispělo vybudování sítě cyklostezek, které propojují obec Nový Přerov - Mikulov - Lednicko Valtický areál a zasahují až na území Rakouska. Nemovitost je v původním stavu, určená ke kompletní rekonstrukci, případně demolici.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G - realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.
Financování nemovitosti zajistíme.

celková plocha pozemku: 1350 m2

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ