Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czPronájem unikátního bytu 6+kk v centru Mikulova
lokalita: Mikulov, katastrální území: Mikulov na Moravě
evid. číslo: 220018

voda:
veřejný vodovod

elektřina:
ano

kanalizace:
ano

ústřední topení:
plynové

teplá voda:
elektrický bojler

koupelna:
ano

toaleta:
ano

garáž:
po dohodě s majiteli možnost pronájmu

cena: 30 000 Kč

Nepropásněte jedinečnou možnost pronájmu unikátního bytu v centru města Mikulova. Byt, který je součástí historického domu ze 17. století, spojuje moderní standardy bydlení s původní architekturou a vytváří tak jedinečnou atmosféru, umocněnou původními klenbovými stropy, stylovými dveřmi i dřevěnými parketami. Jedná se o byt 6+kk s podlahovou plochou 150 m2. Velkoryse řešený byt prošel v letošním roce rozsáhlou rekonstrukcí, během které došlo mimo jiné k renovaci původních dřevěných parket, nové výmalbě i výměně kuchyňské linky včetně veškerých spotřebičů. Díky své poloze i rozloze poskytuje byt svým uživatelům nadstandardní možnost bydlení s využitím veškerých výhod života v centru města. Můžete tak využít blízké kino, cukrárnu, kavárny, vinárny, knihovnu, obchody i oblíbené památky, které leží pár kroků od bytu.
Využijte tedy jedinečnou příležitost a přijďte si s námi byt prohlédnout.
Cena měsíčního pronájmu je 30 000,-Kč + 8 000,-Kč zálohy na energie. Majitel dále požaduje kauci ve výši 60 000,-Kč. Provize realitní kanceláře je 18 150,-Kč vč. DPH.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G -
realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

celková plocha pozemku: 150 m2

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ