Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czPřízemní byt 3+1 se 3 lodžiemi v blízkosti centra Mikulova.
lokalita: Mikulov, katastrální území: Mikulov na Moravě
evid. číslo: 200025

voda:
veřejný vodovod

elektřina:
ano

kanalizace:
ano

ústřední topení:
centrální plynový kotel

teplá voda:
ano

koupelna:
ano

toaleta:
ano

sklep:
ano

cena: 3 100 000 Kč + provize RK

Nabízíme k prodeji prostorný přízemní byt 3+1 o podlahové ploše 84,82 m2. Byt disponuje třemi prostornými pokoji, kuchyní s jídelnou, komorou (2,79m2), WC, koupelnou s vanou, třemi lodžiemi a sklepem (7,61m2). V pokojích byla zrenovována dřevěná parketová podlaha, v ostatních prostorech bytu je keramická dlažba. Pro zlepšení komfortu bydlení bylo v kuchyni a koupelně instalováno podlahové topení. V bytě se také nachází klimatizace s možností topení tepelným čerpadlem. V roce 2010 bylo zbudováno nové zděné bytové jádro opatřené novými rozvody vody, odpadů a elektro. Kuchyňská linka je opatřena vestavěnou myčkou a sporákem se sklokeramickou varnou deskou.
Samostatně stojící dům na ulici Pod Strání je v těsné blízkosti školy, školky, obchodních center, vlakového nádraží, koupaliště i samotného historického centra města. Pokud tedy hledáte vhodné bydlení pro sebe a svou rodinu, nebo jen chcete dobře investovat, máte jedinečnou příležitost...
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G - realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

celková plocha pozemku: 84 m2

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ